Cumartesi 18 May 2024

Firma Profili

Firmamız 1985 yılında Antalya’nın yerli ailelerinden İbrahim Şahin ve ailesi tarafından Aspendos Bulvarında küçük bir atölye olarak kurulmuştur. Karo, süpürgelik ve prekast basamak imalatı yapan firmamız, 1991 yılında Antalya Havalimanı karşında yeni ve daha büyük tesiste, kapasitemiz ile kalitemizi arttırarak üretimimize devam ettik.

1997 yılında Antalya’da ilkleri yaparak otomatik pres ve bantlı silim makine parkını kurduk. Aynı yıl TSE-213 ve TSE-213-S belgelerimizi alarak kalitemizi ispat ettik. İmalat ve uygulama hizmetlerimizle, kamu kurum ve kuruluşlar ile tüm özel sektörün en prestijli projelerinde tercih edilen marka olduk.

2003 yılından itibaren Türkiye çapındaki kurumsal duayen firmalar ile görüşüp çözüm Ortaklığı kurduk. Amacımız daha büyük projelerde daha kapasiteli ve güçlü olarak bulunmaktı. Bunu da referanslarımızı incelediğinizde görmeniz mümkündür.

En büyük çözüm ortağımız GRETON A.Ş. ile 10 yıldır önemli projelerde yer aldık. Türkiye’nin en büyük ve tanınmış terrazo üreticisi GRETON ile birlikte Cilalı – Fırçalı – Kumlama yüzeyli yer döşemeleri, W.Beton çeşitleri, Prekast Basmak ve Bahçe Elemanlarımız ile  sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

İletişim Bilgilerimiz

Şahin Karo - Mustafa ŞAHİN
Meydan Kavağı Mahallesi 1550.Sokak Şahin Apt. No:23/A ANTALYA
Gsm : 0532 311 86 89  -- 0555 804 55 57

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Scroll to top